Volg Hart van Nederland
JA, ik wil! Laurénce en Marcel trouwen op 07-07-2017

JA, ik wil! Laurénce en Marcel trouwen op 07-07-2017

nieuws

7 juli 2017, 22:32

Link gekopieerd

Elkaar het ja-woord geven op 07-07-2017, alleen dat is al een bijzonder gegeven. Voor Laurénce en Marcel uit Nieuwerkerk aan den IJssel is het een droom die uit komt. Vanwege financiële problemen moest de bruiloft te betalen zijn voor een kleine portemonnee. Door alle hulp en warme gebaren van de mensen om hen heen kan dit kleurrijke stel elkaar toch de eeuwige trouw beloven. Zo is de knalpaarse bruidsjurk ontworpen door een goede vriendin van Laurénce, lenen ze de rolstoelbus van het werk van de bruid, komt een oude jeugdliefde de trouwgelofte afleggen en zelfs de ringen zijn gratis ter beschikking gesteld. Het nieuwbakken echtpaar is volledig in de wolken, met elkaar, maar ook met de betrokkenheid van een ieder die iets voor hen heeft betekend. “Het is ontroerend om te zien dat als je positief in het leven staat en je andere mensen helpt waar je kan, je er heel veel voor terug krijgt.”, aldus de kersverse bruid.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.