Volg Hart van Nederland
Storing opgelost: Rabobank-klanten kunnen weer internetbankieren

Storing opgelost: Rabobank-klanten kunnen weer internetbankieren

nieuws

1 jan 2022, 18:39 - Update: 1 jan 2022, 19:21

Link gekopieerd

De storing bij Rabobank, waardoor mobiel bankieren en betalingen via iDeal niet mogelijk waren, is opgelost. Klanten konden door de storing sinds ongeveer 17.00 uur niet hun bankzaken regelen.

Volgens een woordvoerder had de storing te maken met een IT-probleem. "Dat is nu opgelost en alles doet het weer".

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.