Volg Hart van Nederland
'Hitte maakt hitsig'

'Hitte maakt hitsig'

nieuws

7 aug 2018, 09:49

Link gekopieerd

Door de hitte en warmte van de laatste weken doen erotische webwinkels goede zaken. Door het mooie weer zouden wij een opgewekter humeur hebben en daardoor meer zin in een potje sex, ook zien we op straat meer 'bloot' dat het gevoel nog meer aanwakkert. Dat bericht BNR dinsdag. De grootste online erotiekshop EasyToys ziet een winst van zo'n 65 % ten opzichte van een jaar eerder, een kleinere webshop, AJB-Ero ziet zelfs een stijging van dik 150 % in vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder. Vooral de soft SM-producten vinden gretig aftrek. Mede door de 50 Shades of Grey-boeken en films. Wat ook een vlucht heeft genomen zijn de speeltjes die je makkelijk mee kunt nemen op reis. Zoals mini-vibrators en vibrerende eitjes.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.