Volg Hart van Nederland
Rechtszaak vergismoord Djordy begonnen

Rechtszaak vergismoord Djordy begonnen

nieuws

28 juni 2017, 16:39

Link gekopieerd

Justitie heeft moord, poging tot moord, deelname aan een criminele organisatie en verboden wapenbezit, ten laste gelegd aan de mannen die worden verdacht van de moord op dj Djordy Latumahina. Djordy werd op 8 oktober doodgeschoten in de parkeergarage, onder zijn flat in Amsterdam. Hij reed in eenzelfde auto als een criminele buurman, die volgens justitie het eigenlijke doelwit was.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.