
nieuws
7 dec 2022, 10:18
De politie heeft een 21-jarige Hagenaar aangehouden naar aanleiding van ongeregeldheden in Den Haag op zondag 27 november, na de wedstrijd België - Marokko op het WK voetbal in Qatar.
De man werd dinsdagochtend aangehouden in zijn woning, meldt de politie woensdag. Hij wordt verdacht van het vernielen van een auto en openlijke geweldpleging.
Na de wedstrijd draaide het overwinningsfeest uit op ongeregeldheden op de Vaillantlaan in de Haagse Schilderswijk. Een groep relschoppers vernielde daar een auto. De verdachte kon op basis van beelden herkend worden.
De man is inmiddels op vrije voeten en moet op een later moment voor de rechter verschijnen.
ANP
Bovenstaande video was eerder te zien bij Hart van Nederland
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.