Volg Hart van Nederland
Exotische sfeer in Rotterdam door Zomercarnaval

Exotische sfeer in Rotterdam door Zomercarnaval

nieuws

29 juli 2017, 21:58

Link gekopieerd

Het is het hoogtepunt van het vijfdaagse kunst- en cultuurfestival Rotterdam Unlimited: de traditionele straatparade van het Rotterdamse Zomercarnaval. Maandenlang zijn de deelnemers bezig geweest met de praalwagens, kostuums en roadpieces. Het feest is geopend door de Belgische band Mariachi Reloaded. De Mexicaanse, Hondurese, Cubaanse en Belgische bandleden traden op bij de Bibliotheek Rotterdam. Elk jaar wordt er een Zomer Koningin gekozen. Dit jaar is die eer voor de 26-jarige op Aruba geboren Geneitha Russell.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.