Volg Hart van Nederland
Emotioneel onthaal op Schiphol voor toeristen uit Cuba

Emotioneel onthaal op Schiphol voor toeristen uit Cuba

nieuws

13 sep 2017, 16:22

Link gekopieerd

Ruim 300 toeristen zijn woensdagochtend vroeg teruggekeerd op luchthaven Schiphol, na een memorabele vakantie op Cuba. Daar kwamen ze vorige week midden in orkaan Irma terecht. Het was een emotioneel weerzien met vrienden en familie. De Nederlanders vlogen in de nacht van dinsdag op woensdag terug, van de Cubaanse stad Varadero naar Amsterdam. Ze werden gisteravond opgepikt door een extra vlucht van reisorganisatie TUI, nadat ze dagenlang in de chaos moesten wachten op een vlucht naar huis. Het Cubaanse vliegveld was na orkaan Irma gesloten. Veel hotels liepen door de monsterstorm grote schade op, van een vakantiesfeer was geen sprake. Op Cuba kwamen tien mensen om het leven door de orkaan.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.