Volg Hart van Nederland
Dijkdoorgangen in Delfzijl dicht wegens hoogwater en storm

Dijkdoorgangen in Delfzijl dicht wegens hoogwater en storm

nieuws

11 jan 2017, 22:04

Link gekopieerd

Door een verwachte waterstand van NAP +3.20 en de stormachtige wind zijn de dijkdoorgangen in Delfzijl woensdagavond weer dichtgegaan. Deze zogenoemde coupures zijn dit jaar al voor de derde keer gesloten vanwege het wisselvallige weer. In de loop van de nacht gaan de deuren - als de waterstand het toelaat - weer open. Beeld: Persbureau Meter

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.