Volg Hart van Nederland
Dijkdoorgangen Delfzijl dicht voor storm

Dijkdoorgangen Delfzijl dicht voor storm

nieuws

4 jan 2017, 06:51

Link gekopieerd

De dijkdoorgangen in Delfzijl waren dinsdagnacht gesloten vanwege hoog water. Waterschappen Hunze en Aa's en Noorderzijlvest lieten weten dat er die nacht een lichte storm voorspelt was. Rond 3.30 uur werd er een stand van 3.20 meter boven NAP verwacht. Normaal gesproken ligt het waterpeil op 1.50 meter boven NAP. Alle dijkdoorgangen en coupures werden om middernacht gesloten en gingen rond 5.30 uur weer open. Het wordt woensdag een onstuimige dag. Het KNMI heeft zware windstoten voorspeld. Vanaf de ochtend tot in de avond is er kans op windstoten met een kracht tot honderd kilometer per uur. Beeld: Persbureau Meter

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.