Volg Hart van Nederland
Crime Update: Angst voor meer onschuldige slachtoffers liquidaties

Crime Update: Angst voor meer onschuldige slachtoffers liquidaties

nieuws

30 jan 2018, 12:23

Link gekopieerd

Het gemakkelijke gebruik van zware wapens en de jeugdige leeftijd van slachtoffers en daders bij liquidaties is zorgwekkend. Bovendien zijn in Amsterdam inmiddels al zes onschuldige slachtoffers geliquideerd. "Als deze tendens niet keihard wordt aangepakt dan zal deze teller niet op zes blijven staan", vertelt onze misdaadverslaggever Thijs Zeeman in de Crime Update.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.