OverzichtTip de redactie
Volg Hart van Nederland
Coronabesmetting bij Songfestival, optreden op losse schroeven

Coronabesmetting bij Songfestival, optreden op losse schroeven

nieuws

15 mei 2021, 16:23

Link gekopieerd

Een van de deelnemers aan het Eurovisie Songfestival heeft corona opgelopen. Dat meldt de organisatie zaterdag. Het gaat om Rafał Brzozowski, die namens Polen zou optreden in Rotterdam.

Afgelopen donderdag testten de Poolse afgevaardigden nog negatief. Het is nog niet bekend wat de positieve coronatest betekent voor de deelname van Polen aan het jaarlijkse muziekspektakel. De gehele Poolse delegatie zit uit voorzorg in quarantaine en kan zondag daarom niet bij de openingsceremonie zijn.Er zijn vooralsnog geen berichten dat het virus is overgeslagen op andere inzendingen.

Het Eurovisie Songfestival wordt zondagavond om 18.00 officieel geopend in Rotterdam. Alle landen die meedoen worden om beurten per boot afgezet bij de Cruise Terminal in Rotterdam. Polen is daar dus in ieder geval niet bij.

ANP/Redactie