Volg Hart van Nederland

Busje Pinkpopdrama teruggevonden in Heerlen

nieuws

18 juni 2018, 15:32

Link gekopieerd

Het busje dat betrokken was bij de dodelijke aanrijding bij Pinkpop is teruggevonden in een wijk in Heerlen. Dat meldt de politie. De Opel stond in het stadsdeel Heerlerheide in de Keekstraat. Het voertuig is inmiddels weggesleept voor technisch en tactisch onderzoek door de politie. Lees ook: Verdachte dodelijk ongeluk Pinkpop is man (34) uit Heerlen Lees ook: Festivalbaas Jan Smeets emotioneel over Pinkpop-drama Bij de aanrijding in de nacht van zondag op maandag kwam een vrijwilliger van Pinkpop om het leven en raakten drie andere mensen zeer zwaargewond. De bestuurder is opgepakt in Amsterdam. LEES HIER ALLES OVER HET FATALE ONGELUK BIJ PINKPOP ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.