Volg Hart van Nederland
'Bloedbad in cel Sjonnie W. na zelfmoordpoging'

'Bloedbad in cel Sjonnie W. na zelfmoordpoging'

nieuws

24 nov 2017, 11:28

Link gekopieerd

De Amsterdammer Sjonnie W., de man die verdacht wordt van drie gruwelijke moorden op prostituees, heeft zichzelf bijna van het leven beroofd in zijn cel. Dat schrijft De Telegraaf op basis van bronnen in de gevangenis. W. sloeg een aantal keer hard met zijn hoofd tegen de muur. Daarna sneed hij met een scherp voorwerp in op zijn polsen en lies. "Medegedetineerden spreken van een bloedbad in zijn cel", aldus de krant. De man wordt verdacht van drie moorden op prostituees, waaronder Sabrina Oosterbeek uit de Bijlmer. De advocaat van W. heeft nog niet gereageerd. De DJI, Dienst Justitiële Inrichtingen, komt later vandaag met een verklaring.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.