Volg Hart van Nederland
Anti-racisme demonstratie in Eindhoven te druk, maar gemoedelijk verlopen

Anti-racisme demonstratie in Eindhoven te druk, maar gemoedelijk verlopen

nieuws

6 juni 2020, 17:22

Link gekopieerd

De anti-racisme demonstratie in Eindhoven is vanmiddag goed verlopen. Er verzamelden zich op het Stadhuisplein zeker 1700 demonstranten volgens de gemeente. Eerder riep de gemeente Eindhoven om niet meer naar het Stadhuisplein te komen. "Stadhuisplein is vol! Ga naar huis", aldus de gemeente via Twitter. De gemeente had gerekend op maximaal 600 tot 700 demonstranten, maar dat aantal liep om 17.00 uur flink op. https://twitter.com/gem\_Eindhoven/status/1269283829996572672

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.