Volg Hart van Nederland
Amsterdamse basisschool is drie jonge kinderen uur lang kwijt

Amsterdamse basisschool is drie jonge kinderen uur lang kwijt

nieuws

11 apr 2018, 20:25

Link gekopieerd

Basisschool ’t Koggeschip in Amsterdam is drie kinderen van zes een uur lang kwijt geweest. Het drietal was weggeglipt om in de supermarkt snoep te kopen. De ouders van de kinderen zijn niet ingelicht dat hun kinderen vermist waren, meldt AT5. De ouders zijn kwaad op de school en zeggen dat het voorval “catastrofale gevolgen” had kunnen hebben.

Petitie gestart

Ouders willen nu dat er hekken om de school komen en zijn een petitie gestart die al driehonderd handtekeningen heeft gekregen. Op die manier willen ze de school veiliger maken. De school beraamt zich nog op eventuele maatregelen en zegt dat het  “heel naar dat het is gebeurd”. Volgens de zender is het stadsdeel van de vermissing op de hoogte gebracht en heeft de school slachtofferhulp en een leerplichtambtenaar ingeschakeld.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.