Terug

Volg Hart van Nederland
Brandweermannen bouwen rampen na met Legosteentjes

Brandweermannen bouwen rampen na met Legosteentjes

nieuws

16 feb 2017, 17:22

Link gekopieerd

Brandweermannen Evert de Graaf en André Overeem bouwen al zo’n vijftien jaar incidenten en rampen na met Legosteentjes. Denk hierbij aan de Chemie-Packbrand in Moerdijk, het kraanongeluk met de Alphense Julianabrug en recent de verwoestende brand in de kerktoren in Weesp. Niet alleen zijn ze groot fan van Lego, maar er zit ook een educatieve gedachte achter. Komend weekend showen ze hun pronkstukken op de modelbouwbeurs in het Zeeuwse Goes. Hart van Nederland is erbij als ze hun IncidentenCity stukje bij beetje in elkaar zetten en de laatste puntjes op de i bouwen, voordat fervent miniatuur-liefhebbers de Lego-rampen kunnen komen bekijken.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.