Volg Hart van Nederland
100-jarige relikwie gestolen bij zwemvereniging De Dolfijn

100-jarige relikwie gestolen bij zwemvereniging De Dolfijn

nieuws

24 juni 2017, 17:33

Link gekopieerd

Het Hartskruis, het 100-jarige relikwie van zwemvereniging De Dolfijn is gestolen. Om het Hartskruis wordt al 100 jaar gestreden en belandt elk jaar bij de zwemmer die de vier disciplines, vrije slag, rugslag, schoolslag en vlinderslag als beste zwemt. Het Hartskruis is vernoemd naar de heer Harts die in 1906 De Dolfijn opgericht heeft. "Onze vereniging betreurt het zeer dat wij niet meer kunnen beschikken over deze belangrijke prijs die voor onze club een enorme waarde heeft. Er is ondertussen aangifte gedaan, maar daar is nog niks uitgekomen", aldus Ron Meijer, voorzitter van zwemvereniging De Dolfijn.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.