Volg Hart van Nederland

Supermarkt roept soep terug, bevat mogelijk melk

Waarschuwen

7 juni 2024, 21:08

Link gekopieerd

Supermarktketen Marqt roept per direct de gazpacho-soep terug. Volgens de supermarkt kan de verpakking mogelijk linzensoep bevatten waar melk in zit. En dat staat niet op het etiket. Klanten wordt gevaagd het product terug te brengen naar de winkel.

Het gaat om Marqt Gazpacho met houdbaarheidsdatum 22-06-2024. Deze is te koop bij de supermarkten van Ekoplaza Foodmarqt. De supermarktketen waarschuwt klanten de soep niet te eten als je een allergie hebt voor melk. "Deze terugroepactie geldt alleen voor eerder genoemde THT", staat ook in het bericht.

De supermarktketen verzoekt klanten het product terug te brengen naar de winkel, daar krijgen klanten hun geld terug.

Het beste van Hart van Nederland? Volg ons op WhatsApp of Threads

Wil je dagelijks op de hoogte worden gehouden van de mooiste en meest indrukwekkende verhalen van Hart van Nederland? Meld je dan aan voor ons WhatsApp-kanaal, via deze link of volg ons op Threads, hier te vinden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.