Volg Hart van Nederland

Bedrijven en huizen Ede nog dicht na asbest

24 juli 2020, 14:40

Vijftien bedrijven en een aantal woningen op bedrijventerrein Frankeneng in Ede blijven gesloten totdat gespecialiseerde bedrijven de asbestdeeltjes op hun terrein hebben verwijderd. Het is nog niet bekend hoelang dat gaat duren, heeft burgemeester René Verhulst maandag aan de bewoners en ondernemers laten weten.

Link gekopieerd

Fragmenten

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.