Volg Hart van Nederland

Rotterdammer (58) gewond na metershoge val op schip

Ongeluk

9 nov 2025, 14:39 - Update: 9 nov 2025, 16:08

Link gekopieerd

Een 58-jarige man uit Rotterdam is in de vroege ochtend van zondag gewond geraakt na een val aan boord van een schip in het Rotterdamse havengebied. De man is aanspreekbaar, maar is met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis, meldt een politiewoordvoerder.

De man viel rond 03.00 uur op een schip bij een van de bedrijven aan de Professor Gerbrandyweg. Hoeveel meter het slachtoffer precies viel, weet de zegsman niet. "Maar het zal een aantal meter zijn geweest."

Wat er precies is gebeurd, is niet aan de politie om uit te zoeken, aldus de zegsman. De zaak wordt doorverwezen naar de Inspectie Leefomgeving en Transport of de Arbeidsinspectie.

Door ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.