Volg Hart van Nederland

Vrachtwagenchauffeur overleden na beknelling op A4, weg nog uren dicht

Ongeluk

25 mrt 2025, 14:02

Link gekopieerd

Bij een ongeluk met een vrachtwagen op snelweg A4 nabij de Beneluxtunnel bij Rotterdam is de bestuurder van een vrachtwagen om het leven gekomen, meldt de politie. Volgens getuigen moest de vrachtwagenchauffeur een noodstop maken voor een auto.

De lading van de vrachtwagen is losgeschoten waarna de chauffeur bekneld raakte. Het ongeval gebeurde rond 12.00 uur. De verdere toedracht van het ongeluk wordt nog onderzocht.

Door het ongeval is de weg richting Den Haag dicht. Rijkswaterstaat verwacht dat het tot zeker 17.00 uur gaat duren voordat de weg weer opengaat. Rijkswaterstaat adviseert het verkeer in de richting Den Haag Europoort/Amsterdam gebruik te maken van de A15, A24 (tol) en A20. Op de omleidingsroute staat op de A16 een file van dertig minuten tussen knooppunt Ridderkerk-Noord en knooppunt Terbregseplein.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.