Volg Hart van Nederland

Vijf woningen getroffen door blikseminslag in Enschede

Ongeluk

28 mei 2025, 14:48

Link gekopieerd

Vijf woningen in Enschede zijn woensdagmiddag beschadigd door brand die ontstond na blikseminslag, meldt Brandweer Twente. Het gaat om vier huizen aan de Floresstraat en een aan de Suze Groeneweglanden. Niemand raakte gewond.

De woningen werden rond het middaguur getroffen door de bliksem. De brandweer had het vuur snel onder controle. Netbeheerder Enexis onderzoekt de elektrische installaties van de huizen.

De spoorbomen op de Oldenzaalsestraat zijn dicht door de blikseminslag.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.