Volg Hart van Nederland

Vrachtwagen lekt 30 ton vet en water op snelweg na ongeluk

Ongeluk

8 aug 2025, 15:05 - Update: 8 aug 2025, 15:44

Link gekopieerd

Op de A58 richting Eindhoven is de weg dicht tussen Best en knooppunt Batadorp door een ongeluk met twee vrachtwagens. Een van de wagens vervoerde 30 ton water met vet, dat door het ongeval op het asfalt terechtkwam. Op beelden is te zien hoe het vet over het wegdek stroomt.

De brandweer probeert het lek te dichten. Rijkswaterstaat leidt verkeer vanaf knooppunt De Baars om via de A65 en de A2. Hoe lang de afsluiting duurt, is nog niet duidelijk. De weg moet worden schoongemaakt voordat deze weer open kan.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.