Volg Hart van Nederland

Gewonden bij schiet- en steekincident kort na elkaar in centrum Rotterdam

Crime

6 aug 2025, 20:51 - Update: 7 aug 2025, 06:19

Link gekopieerd

Op het Schouwburgplein in hartje Rotterdam zijn woensdagavond twee mensen gewond geraakt bij twee gewelddadige incidenten, kort na elkaar. Eerst werd een 19-jarige man neergestoken, later raakte een 34-jarige man uit Rotterdam gewond bij een schietpartij. Volgens de politie hebben de twee zaken niets met elkaar te maken, en ook niet met de voetbalwedstrijd Feyenoord - Fenerbahçe die op dat moment werd gespeeld.

Het eerste incident gebeurde rond 18.10 uur. Hulpdiensten kregen toen melding van een steekpartij op het Schouwburgplein. Een 19-jarige jongen raakte lichtgewond en is ter plekke behandeld door ambulancepersoneel. Er is nog niemand aangehouden.

Rond 20.00 uur klonken er opnieuw sirenes. Twee mannen kregen ruzie, waarbij één van hen plots een vuurwapen trok. Het slachtoffer, een 34-jarige man uit Rotterdam, werd geraakt en met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Korte tijd later hield de politie bij Rotterdam Centraal een verdachte aan. Het gaat om een 34-jarige man uit Rotterdam. Zijn rol bij de schietpartij wordt onderzocht, laat de politie weten.

De politie roept getuigen op zich te melden via 0800-8844, of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.