Volg Hart van Nederland

Politieagent beschoten tijdens inval woning Maastricht

Crime

27 mrt 2025, 10:39

Link gekopieerd

Bij een inval in een woning in Maastricht is een politieagent beschoten. Hij raakte lichtgewond en is naar het ziekenhuis gebracht. Twee mensen zijn aangehouden.

De inval was op het Sint Servaasbolwerk in het centrum van de Limburgse stad. Wat de aanleiding was is niet bekendgemaakt. De actie "maakte deel uit van een lopend rechercheonderzoek", is alles wat de politie kwijt wil.

ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.