
Crime
14 okt 2025, 11:09 - Update: 14 okt 2025, 22:09
De politie denkt te weten wie de man is die maandagavond dood werd gevonden in een geparkeerde auto in Boxmeer. Volgens de hulpdienst gaat het om een 39-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De betreffende auto blijkt in het weekend van 4 en 5 oktober in Nieuwegein te zijn gestolen. Dinsdagochtend is een Team Grootschalige Opsporing (TGO) ingezet, zo’n 25 rechercheurs werken aan de zaak.
De politie denkt dat de man door een misdrijf om het leven is gekomen. De politie vraagt mensen die iets hebben gezien zich te melden. Ook wil de politie graag meer weten over de achtergrond van het slachtoffer.
De gevonden Mazda 3 waarin het lichaam werd gevonden. Beeld: Politie
Maandagmiddag rond 17.00 uur kwam er een melding binnen van een verdachte situatie rondom een geparkeerde auto aan de Loerangelsestraat. Eenmaal ter plaatse troffen agenten in de auto het overleden slachtoffer aan. De omgeving is na de vondst afgezet voor onderzoek.
Maandagavond werd de schokkende vondst gedaan. Sindsdien is er nog veel onduidelijk:

Omwonenden en voorbijgangers die vanaf zondagavond iets opvallends hebben gezien op de Loerangelsestraat, of mensen die op een andere manier waardevolle informatie hebben, worden opgeroepen zich te melden bij de politie.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.