Crime
6 juli 2025, 12:01
De politie heeft drie minderjarige jongens aangehouden op verdenking van mishandeling en beroving van een andere minderjarige jongen op zaterdag. Dat gebeurde aan het eind van de middag op het Polderplein in Hoofddorp, meldt de politie zondag.
De drie maakten deel uit van een groep jongeren die het slachtoffer mishandelden. De jongen werd meermalen geschopt. Ook probeerden de verdachten de jongen te beroven. De politie sluit niet uit dat er nog meer mensen worden aangehouden. Het slachtoffer hoefde niet naar het ziekenhuis.
ANP
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.