
112
4 sep 2022, 21:26
Op het terrein van het Nationaal Zweefvliegcentrum Terlet in de buurt van Arnhem is zondagmiddag een zweefvliegtuig tegen een boom terechtgekomen. De brandweer meldt dat de piloot is uitgestapt en afgezien van een paar schrammen geen verwondingen heeft opgelopen. Het gaat om een 59-jarige man uit Gouda. In het vliegtuig zaten geen andere mensen.
Het incident vond even na 16.00 uur plaats tijdens de landing. De brandweer was kort daarna ter plaatse. Het is niet bekend hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren.
De politie meldt dat de piloot geschrokken is en door het ambulancepersoneel voor de zekerheid is nagekeken. Een woordvoerder zegt dat het zweefvliegtuig in een groep bomen is gevlogen en dat een vleugel is afgebroken. De toedracht wordt onderzocht.
ANP
Beeld: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.