Volg Hart van Nederland
Zwaargewonde afgezet bij ziekenhuis, politie vermoedt link met misdrijf in Duitsland

Zwaargewonde afgezet bij ziekenhuis, politie vermoedt link met misdrijf in Duitsland

112

26 nov 2021, 14:12

Link gekopieerd

Een zwaargewonde jongeman is vrijdagochtend in alle vroegte voor het Catharina Ziekenhuis in Eindhoven afgezet. De auto waarin het slachtoffer zat ging er vervolgens direct vandoor, zonder gegevens achter te laten. Dat heeft de politie bekendgemaakt.

De spoedeisende hulp heeft de jongen direct behandeld aan zijn verwondingen. Daarna is hij opgenomen en ligt nog steeds in kritieke toestand in het ziekenhuis. De recherche is een onderzoek begonnen om te kijken of ze meer te weten kunnen komen over het voorval.

Duitsland

Mogelijk is de auto, waar de jongen mee is afgezet, richting Amsterdam gereden. In die regio is door de politie nog gezocht naar de auto, mede door inzet van een helikopter. Het voertuig werd niet aangetroffen.

Waar het voertuig vandaan is gekomen en hoe de jongen gewond is geraakt, is nog niet duidelijk. Wel heeft de politie het vermoeden dat het iets te maken heeft met een misdrijf in Duitsland. De Nederlandse recherche staat in nauw contact met de Duitse collega's, die de zaak verder onderzoeken.

Beeld: SQ Vision

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.