Volg Hart van Nederland

Zus van vermoorde Nadia over verlof Pascal F.: 'Hij mag niet terugkomen in de maatschappij'

112

7 juni 2018, 23:15

Link gekopieerd

De moeder en zus van Nadia zijn boos en geschokt. De moordenaar van hun dochter en zus, Pascal F., heeft toestemming gekregen om buiten de kliniek behandeld te worden en te wonen. Dat terwijl het recidivegevaar van de man, die in 2005 twintig jaar en tbs kreeg,  in oktober nog 'hoog' werd geschat. "Hij mag niet terugkomen in de maatschappij. Hij heeft een recidiverisico. En ik geloof niet dat het zo goed met hem gaat," stelt Lucinda, de zus van Nadia. Zij begrijpt niet waar F. de vrijheid die hij gaat krijgen aan heeft verdiend. F. werkte niet mee aan het strafonderzoek, heeft nooit erkend Nadia te hebben vermoord en heeft nooit een hand uitgestoken naar de nabestaanden. Lees ook: Onbegrip nabestaanden Nadia van de Ven over verlof Pascal F. Nadia van de Ven werd in 2002 op 25-jarige leeftijd in Utrecht door haar huisbaas Pascal F. met een machinegeweer door het hoofd geschoten na een ruzie.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.