
112
2 aug 2022, 13:18
Bizarre beelden op Eindhoven Airport maandag, waar een militair tankvliegtuig een noodlanding moest maken. Een tankslang hing nog uit het vliegtuig van Defensie.
Vanwege problemen met het tanksysteem onder de linkervleugel van het vliegtuig lukt het niet om de slang in te klappen, zoals te zien op bovenstaande beelden van EHEH_Spotter. Door de technische problemen bleef de vijftien meter lange slang uit het toestel hangen. Dit zorgde voor een mogelijk gevaarlijke situatie op de grond.
Vanwege de noodlanding werd een landingsbaan tijdelijk afgesloten, moesten twee vluchten uitwijken naar Maastricht/Aachen Airport en ontstond er even fikse vertraging op Eindhoven Airport. Er wordt onderzoek gedaan naar wat er precies is gebeurd.
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.