Volg Hart van Nederland
Winterswijker overleden na klap op hoofd

Winterswijker overleden na klap op hoofd

112

30 okt 2017, 17:47

Link gekopieerd

Een 58-jarige Winterswijker is maandag overleden aan de gevolgen van een klap op zijn hoofd die hij zondag kreeg. De politie formeert een team om te onderzoeken wat er precies is gebeurd, aldus een woordvoerder maandag. De man werd volgens getuigen op klaarlichte dag aangevallen. Er stopte een auto naast hem. Daaruit stapte een man die hem op zijn hoofd sloeg. De automobilist ging er daarna vandoor. De Winterswijker werd zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De aanvaller is volgens de politie nog niet gevonden.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.