
112
21 dec 2017, 17:33
De 21-jarige Nederlander Winston Aarsman was ooggetuige van de aanslag in Melbourne, waarbij donderdag een auto op een groep mensen inreed. "Om de auto heen lagen allemaal mensen." Om 16:40 uur lokale tijd reed in het Australische Melbourne een man met zijn auto in op een groep voetgangers in een drukke winkelstraat. Veertien mensen raakten hierbij gewond. Winston keek net op zijn telefoon, toen hij een gassende auto aan hoorde komen rijden. "Toen ik opkeek zag ik de auto over de trambaan rijden, zo door de groep mensen heen die daar de weg overstak. Daarna reed hij door de tweede groep mensen", vertelt hij."Iedereen raakte in paniek. De auto kwam tegen een tramhek tot stilstand."
"Een Indiase man werd als eerste geraakt, hij lag midden op het kruispunt. Om de auto heen lagen ook nog wat mensen", omschrijft Winston. "In de voorruit van de auto zaten scheuren en in de voorkant van de auto zaten dikke deuken. Volgens mij heeft hij alles goed geraakt", aldus de geschrokken jongeman. De politie heeft de chauffeur en de bijrijder opgepakt. http://www.kijk.nl/video/WQrgpxA1PEz3?autoplay=0
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.