Volg Hart van Nederland

Weer autobrand in wijk Stadshagen in Zwolle

112

8 nov 2019, 06:59

Link gekopieerd

Voor de tweede keer in een week tijd is een auto uitgebrand in de wijk Stadshagen in Zwolle. Dit keer was het raak in de Cleyndertstraat. De wijk Stadshagen kwam in september in het nieuws omdat er een liquidatiepoging werd gedaan. De kogels troffen ook de huizen van buurtbewoners. Na de liquidatiepoging werd de huurwoning van het doelwit voor zeker vier weken gesloten door de burgemeester. De autobrand van afgelopen nacht werd rond half drie bij de brandweer gemeld. Het vuur was snel onder controle maar laaide na een half uur weer op. Uiteindelijk heeft de brandweer schuim ingezet. Na de brand is de auto afgezet met hekken. Bij daglicht doet de recherche onderzoek naar de oorzaak van de brand. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.