Volg Hart van Nederland
Vrouw zwaargewond bij schietpartij Amsterdam

Vrouw zwaargewond bij schietpartij Amsterdam

112

29 juni 2017, 11:44

Link gekopieerd

In Amsterdam is donderdagochtend een 37-jarige vrouw neergeschoten. Ze is met hoofdletsel naar een ziekenhuis gebracht. De belager, die een bivakmuts droeg, heeft geschoten en geslagen en is te voet gevlucht. Het gebeurde in Zuidoost, voor de hoofdingang van de flat Koornhorst. De omgeving is afgezet en er is een groot onderzoek gestart. De politie houdt rekening met een relatieconflict.

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.