Volg Hart van Nederland
Vrouw ontsnapt aan woningbrand

Vrouw ontsnapt aan woningbrand

112

27 jan 2018, 15:09

Link gekopieerd

Een 78-jarige vrouw uit Roosendaal is op het nippertje ontsnapt aan een woningbrand.  Een oplettende buurtbewoner zag haar garagedeuren vrijdagavond in brand staan en besloot gelijk op de deuren en ramen van het huis te bonken, maar kreeg geen gehoor. Bij de buren had hij meer geluk en samen lukte het ze wel om de aandacht van de 78-jarige vrouw te krijgen. "Ik hoorde hard gebonk op mijn deur en toen ik keek zag ik mijn garagedeuren in brand staan", vertelt de vrouw. "We hebben toen nog geprobeerd zelf de brand te blussen, maar dat lukte ons niet. Gelukkig kwam de brandweer snel." Na de mislukte bluspoging nam de brandweer het over en was het vuur snel gedoofd. Omdat de vrouw rook ingeademd had, werd ze ter plaatse nagekeken door het ambulancepersoneel. Ze hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Uiteindelijk bleek had allemaal mee te vallen: "Met mij gaat het helemaal goed, ik heb alleen nieuwe garagedeuren nodig en het stink in huis naar brand." Maar ze is zich ervan bewust dat ze geluk heeft gehad: "Normaalgesproken had ik al liggen slapen en als dat deze avond ook zo was geweest, dan was het heel anders afgelopen", vertelt ze zacht. De politie vermoedt brandstichting en is een onderzoek gestart. Foto: Politie Roosendaal

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.