Volg Hart van Nederland

Rouwstoet volgt Mona Baartmans tijdens laatste tour door Delft

112

16 nov 2018, 16:53

Link gekopieerd

Vrienden en familie hebben in Delft afscheid genomen van de vermoorde Mona Baartmans (79). De rouwstoet legde eerst al Mona's favoriete plekjes in Delft af, en daarna vond de uitvaart plaats. Lees ook: Zoon Mona Baartmans: ‘Mijn broer heeft ombrengen moeder bekend’ Mona bezocht op 23 september haar man in een verpleeghuis in Den Haag en verdween daarna spoorloos. Een week later werd haar zoon (60) aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar verdwijning. Naar aanleiding van "een serieuze tip" werd Mona's lichaam begin november gevonden in een bos in het Zuid-Hollandse Heinenoord. Mona's zoon heeft de moord op zijn moeder inmiddels bekend. Beeld: District8

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.