Terug

Volg Hart van Nederland
Vrachtwagen met grind gekanteld op N279

Vrachtwagen met grind gekanteld op N279

112

3 apr 2018, 10:38

Link gekopieerd

Op de N279 tussen Helmond en Asten is dinsdagochtend een vrachtwagen met grind gekanteld. De vrachtwagen kwam rond 9.00 uur ter hoogte van Ommel door een nog onbekende oorzaak op zijn kant terecht. De chauffeur van de vrachtwegen bleef ongedeerd. Het grind waarmee de vrachtwagen was beladen ligt bezaaid over het wegdek. Daardoor is de rijbaan van de N279 voorlopig afgesloten. Het verkeer tussen Asten en Helmond kan omrijden via de A67 en de N612. Beeld: SQ Vision

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.