Volg Hart van Nederland
Volendam opgeschrikt door plofkraak in fotowinkel

Volendam opgeschrikt door plofkraak in fotowinkel

112

1 aug 2022, 09:14 - Update: 1 aug 2022, 11:24

Link gekopieerd

Een winkel in de haven van Volendam is vannacht slachtoffer geworden van een plofkraak. De melding kwam maandag rond half vier 's nachts binnen. De gehele straat is afgezet en de EOD is ter plaatse omdat er mogelijk nog explosieven liggen. Dat bevestigt de politie aan Hart van Nederland.

Het gaat om een winkel waar toeristen foto's van zichzelf kunnen laten maken in typisch Volendamse kledij. In de winkel zat ook een pinautomaat. De volledige voorgevel van het pand is beschadigd en alle ramen zijn gebarsten.

Volgens de politie zijn er geen gewonden gevallen. "En vooralsnog lijkt het erop dat er niets buit is gemaakt", zegt een woordvoerder. "Als er getuigen zijn, roepen we die op zich te melden bij de politie."

Beeld: HFV

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.