Volg Hart van Nederland
Auto crasht na achtervolging door politie

Auto crasht na achtervolging door politie

112

27 juni 2017, 06:53

Link gekopieerd

Een wilde achtervolging op de A73 bij Nijmegen is maandagavond laat geëindigd in een crash. De weg werd afgezet en verkeer moest worden omgeleid. Een automobilist had even daarvoor een teken van de politie gekregen om te stoppen. Dat deed hij niet en de bestuurder ging ervandoor. Wat volgde was een wilde rit over de A73 waarbij de vluchtauto een van de politieauto's raakte. De politie besloot daarop de auto van de weg te drukken. De auto raakte zwaar beschadigd. Omdat de bestuurder onwel was geworden is hij naar het ziekenhuis gebracht. Beelden: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.