Volg Hart van Nederland

Vlammenzee verwoest bedrijfspand in Enschede

112

21 nov 2022, 07:39 - Update: 21 nov 2022, 11:48

Link gekopieerd

In een bedrijfsverzamelgebouw aan de Reulver in Enschede heeft in de nacht van zondag op maandag een grote brand gewoed. De brand brak rond 03.15 uur uit en de achterzijde van het pand in de wijk Enschede-Zuid stond volledig in brand. De brandweer rukte met meerdere eenheden uit om het vuur te bestrijden.

Volgens een woordvoerster van de veiligheidsregio is een autobedrijf volledig verloren gegaan. Andere bedrijven, die in hetzelfde pand zijn gevestigd, konden worden gespaard. "Wel hebben die rookschade opgelopen", aldus de woordvoerster. De brand was rond 05.30 uur onder controle.

Doordat het windstil was, steeg de rook recht naar boven en heeft de omgeving niet of nauwelijks overlast gehad, zegt de veiligheidsregio. Het nablussen zal nog enige tijd duren.

ANP / Hart van Nederland

Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.