Volg Hart van Nederland

Vijf gewonden bij brand in passage Deventer

112

31 okt 2018, 07:51

Link gekopieerd

Bij een brand in de Proosdijpassage in de oude binnenstad van Deventer is iemand gewond geraakt nadat hij uit zijn woning moest springen. Hij is met beenletsel naar het ziekenhuis vervoerd. Verder zijn er nog vier mensen nagekeken omdat ze rook hadden ingeademd. Door het snelle optreden van de brandweer kon uitbreiding worden voorkomen. Rond 2.40 uur kreeg de brandweer melding van een brand in de Proosdijpassage. Vanwege de ligging in het oude centrum schaalde de brandweer direct hoog op. Bij aankomst bleek het plafond van de passage in brand te staan. Hierop is besloten de vier aangrenzende woningen te ontruimen.

Gevangen

Omdat een aantal voordeuren uitkomen in de passage en 's nachts één kant van de passage is afgesloten, raakten enkele bewoners gevangen tussen het rolluik en de brand. Hierbij besloot een van de bewoners uit het raam te springen. Hij liep hierbij beenletsel op. De rest van de bewoners wist zich in veiligheid te brengen. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2026 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.