Volg Hart van Nederland
Vijf branden binnen anderhalf uur in Zutphen, politie zoekt brandstichter

Vijf branden binnen anderhalf uur in Zutphen, politie zoekt brandstichter

112

2 aug 2020, 16:33

Link gekopieerd

In de wijk Leesten in Zutphen zijn in de nacht van zaterdag op zondag vijf branden geweest. De politie gaat uit van brandstichting. Een fiets, motorfiets en drie containers gingen in vlammen op. Een van de uitgebrande containers stond naast een schutting. De vlammen sloegen over naar de schutting, maar de brandweer wist te voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.

Poging inbraak

De politie gaat er vanuit dat de branden gesticht zijn tussen 05.30 en 07.00 uur. Ondertussen werd er afgelopen nacht ook een poging tot inbraak gedaan bij de brandweerkazerne in Zutphen, zo bevestigen de brandweer en politie tegenover Omroep Gelderland. Er zijn mensen op het afgesloten terrein geweest, maar niet binnen in de kazerne gekomen. Onderzoek moet uitwijzen of en welk verband er tussen de zaken is. De politie roept getuigen op zich te melden en is ook op zoek naar camerabeelden die meer kunnen vertellen over wat er gebeurd is afgelopen nacht. ANP/Redactie Beeld: SPS Media

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.