Volg Hart van Nederland
Vier mannen opgepakt voor mishandelen conducteur in Haarlem

Vier mannen opgepakt voor mishandelen conducteur in Haarlem

112

9 okt 2020, 10:58

Link gekopieerd

Vier mannen zijn donderdagavond aangehouden voor het mishandelen en bedreigen van een 28-jarige conducteur in Haarlem. De NS-medewerker had hen verteld dat ze bij het eerstvolgende station moesten uitstappen, omdat ze geen mondkapjes droegen en geen geldig vervoersbewijs bij zich hadden. De mannen, van 17, 18 en 23 jaar uit Amsterdam en een 18-jarige uit Voorst, stonden in de trein op en gingen om de conducteur staan. Toen de medewerker wilde weglopen, blokkeerde het viertal de weg en één spuugde hem in het gezicht.

Kopstoot

De trein stopte kort daarna op station Haarlem Spaarnwoude en de conducteur en de vier jongens stapten uit. De conducteur werd vervolgens op het perron door drie van hen geslagen, bedreigd en hij kreeg een kopstoot.

Getuigen gezocht

Na de mishandeling liepen de jongens weg in de richting van de Vrijheidsweg. De politie hield het viertal aan op de Robert Nurksweg. De mannen zijn overgebracht naar het politiebureau voor verhoor en de politie is op zoek naar getuigen. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.