Volg Hart van Nederland
Verstikkingsgevaar: Intertoys roept houten speelgoed terug

Verstikkingsgevaar: Intertoys roept houten speelgoed terug

112

28 mei 2018, 10:45

Link gekopieerd

De speelgoedwinkel Intertoys roept een kleurrijke houten kubus van het merk EduFun terug. Kinderen kunnen beter niet meer met het speelgoed spelen, omdat bij controle is gebleken dat kleine stukjes hout kunnen loskomen. Kinderen kunnen deze stukjes in hun mond steken en het gevaar bestaat dat ze zich hierin verslikken of kunnen stikken. Klanten kunnen de activiteitenkubus terugbrengen naar de winkel en krijgen het aankoopbedrag terug. De kubus was tussen oktober vorig jaar en mei te koop in de winkels. ANP

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.