Terug

Volg Hart van Nederland

Verkeersproblemen op de A15 door gekantelde vrachtwagen

112

2 mei 2019, 06:32

Op de A15 richting Nijmegen is een vrachtwagen gekanteld tussen Dodewaard en Andelst. Vanwege de bergingswerkzaamheden is de snelweg tot 09.00 uur dicht, meldt de ANWB. Verkeer richting Nijmegen kan het beste omrijden via Den Bosch (A2, A59 en A50). In de richting van Gorinchem is vanwege hetzelfde ongeval de linkerrijstrook op de A15 afgesloten. Dat zorgt voor een file. ANP Beeld: SPS Media

Deel dit artikel

Link gekopieerd
Ontvang onze nieuwsbrief
Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Ja, ik wil graag wekelijks de nieuwsbrief van Hart van Nederland ontvangen met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren.

Meld je aan om wekelijks onze nieuwsbrief te ontvangen. Je kan je altijd uitschrijven. Persoonsgegevens worden verwerkt in overeenstemming met de Privacyverklaring van Talpa Network.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.