Volg Hart van Nederland
Verdachte (15) doodsteken 15-jarige jongen meldt zich bij politie

Verdachte (15) doodsteken 15-jarige jongen meldt zich bij politie

112

30 juli 2021, 11:58

Link gekopieerd

Een 15-jarige verdachte is vrijdag aangehouden voor betrokkenheid bij het doodsteken van een eveneens 15-jarige jongen in de Rotterdamse wijk Beverwaard donderdagmiddag, aldus de politie. De jongen heeft zichzelf gemeld bij de politie.

De fatale steekpartij gebeurde donderdagmiddag rond 17.00 uur in het parkje in de buurt van de Goedenraadweg. De jongen bleek meerdere keren gestoken te zijn.

De hulpdiensten rukten massaal uit, onder andere met een traumahelikopter. De hulp kwam echter te laat: het jonge slachtoffer overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.

Rol van verdachte

Na de daad wist de de dader te ontkomen. De rol van de aangehouden verdachte wordt onderzocht. Het is nog niet duidelijk waarom het slachtoffer werd neergestoken

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.