
112
23 mrt 2019, 10:16
Volgens de politie lijkt het er sterk op dat het verdachte pakketje in Enschede er bewust is neergelegd: “Met als doel om onrust te veroorzaken.” Lees ook: Opnieuw loos alarm bij Station Enschede na vondst verdacht pakketje Donderdagmiddag werd het station van Enschede voor de tweede keer in een week opgeschrikt door een verdacht pakket. Beide keren was het loos alarm, maar volgens politiewoordvoerder Marloes Ballast zat de schrik er na de schietpartij in Utrecht goed in.
Er is nog geen dader in beeld, maar Ballast vertelt bij Tubantia dat omdat ze nu “aanleiding hebben om te denken dat het er bewust is neergelegd”, de politie wil achterhalen wie er voor verantwoordelijk is. ”Behalve dat zo’n verdacht pakketje heel veel onrust zou kunnen veroorzaken, heeft het ook een grote politie-inzet teweeggebracht. We willen onderzoeken wie zoiets doet”, volgens de woordvoerder. Beeld: SPS Media
Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.