Volg Hart van Nederland
Veel schade na ramkraak op parfumerie in Oisterwijk

Veel schade na ramkraak op parfumerie in Oisterwijk

112

22 feb 2018, 06:55

Link gekopieerd

Woensdagnacht is op een parfumerie aan De Lind in het Brabantse Oisterwijk een ramkraak gepleegd. Rond 03.00 uur schrokken buurtbewoners wakker van een harde knal. De pui van de winkel werd geramd en meerdere daders stormden naar binnen. De pui is vernield en ook in de winkel is er veel schade. Her en der liggen kapotte parfumflesjes.

Gevlucht

De daders zouden in twee auto's zijn gevlucht, van hen ontbreekt nog elk spoor. De politie heeft na de ramkraak nog naar de daders gezocht, maar dit leverde niks op. Beeld: Reality Photo https://twitter.com/Politie\_Tilburg/status/966498726385680390

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.