Volg Hart van Nederland
Veel schade bij mislukte ramkraak parfumerie Houten

Veel schade bij mislukte ramkraak parfumerie Houten

112

29 jan 2017, 09:37

Link gekopieerd

Ramkrakers hebben zondagochtend veel schade berokkend aan een vestiging van de Douglas in Houten. Meerdere daders hebben met een voorwerp de ruit van de winkel proberen open te breken, maar ze sloegen uiteindelijk op de vlucht. Er zit een flink gat in het glas. Het is onbekend of er toch iets is buitgemaakt. De daders zouden nog voortvluchtig zijn. Er word naar hen gezocht met inzet van een politiehelikopter. Beelden: Koen Laureij

Ontvang onze nieuwsbrief

Wil je persoonlijke en indrukwekkende verhalen, met het laatste (positieve of regionale) nieuws, tips en achtergrond, in je mailbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief.

Meld je aan voor onze wekelijkse nieuwsbrief met daarin het laatste nieuws en aanbiedingen die wijzelf of in samenwerking met onze partners organiseren. Je kunt je op ieder moment afmelden. Zie voor meer informatie de privacyverklaring.

© 2025 Talpa Network. Alle rechten voorbehouden. Geen tekst- en datamining.